top of page

Naslouchárna Betlehem

Spolek K Srdci proměnil objekt bývalých uzavřených veřejných toalet nedaleko kulturního domu Peklo v místo, kde se naslouchá lidským osudům, potřebám i bolestem, aby se každý, kdo se nachází v těžkostech, mohl nadýchnout naděje a zakusit, že někomu o něj jde. Naslouchárně Betlehem v Plzni (v Sadech třicátníků, naproti kulturnímu domu Peklo), tomuto místu a s ním spojené činnosti ve středu 3. října 2017 požehnal Naslouchárnu emeritní plzeňský biskup František Radkovský.

  • Facebook Social Icon

Potravinová pomoc

"Ze srdce"

Budeme vděčni za základní potraviny. Jdete nakupovat? Kupte také něco navíc. Olej, mouku, cukr, rýži, těstoviny, mléko, čokoládu... (myslíme i na početné rodiny) to, co by Vám samotným udělalo radost (kromě alkoholu). Rádi si pak "dárkový balíček" pro potřebné od vás vyzvedneme. Než bude k dispozici prostor v Plzni se službou volejte na 731 621 241 (P. Martin). Přijedeme nebo domluvíme místo, které pro vás bude nejsnadněji k dosažení. V Itálii je zvykem donést takhle nakoupené potraviny na nedělní bohoslužbu. Zveme k této iniciativě tedy i duchovní správce, kteří by ve svých farnostech byli ochotni zavést takovou neděli (např. jednou v měsíci) pro potravinovou pomoc "Ze srdce". Předem moc děkujeme.

Jako tým, sympatizanti, podporovatelé se setkáváme k sbevzedělávání, modlitbě, plánování každé pondělí

v 17 hod. (pokud není odvoláno) v Naslouchárně Betlehem v Plzni

nedaleko kulturáku Peklo. Pro víc info klidně volejte: 731 621 241

Pomozte nám pomáhat

 

Jsme vděční za každou pomoc pro lidi bez domova a jiných těžkostech. Materiální i finanční. Kontaktujte nás. mob. 731 621 241 (P. Martin)

bottom of page